Červenec 2009

6. Teplota

31. července 2009 v 21:27 | ewikk |  Skúška osudu/ by Niki Lillian Evenson
Pozn.: Zajtra odchádzam, tak ešte uverejňujem 6.kapitolu. Dúfam, že sa bude páčiť.....

6. Teplota
http://images.buddytv.com/battleimages/usr3409917/3409917_82cdd3f8-cc26-47ec-a192-f53405e4a89e-dr.carlisle-cullen.jpg

"Čo sa stalo Cullenovi? Vyletel zo stoličky akoby ho pichla včela." Pýtal sa ma Mike, keď sme spoločne kráčali do telocvične.
"Ja neviem. Ani som si nevšimla, kedy odišiel." Odvetila som pravdivo.

At last together 4.kapitola

30. července 2009 v 20:09 | ewikk |  At last together / by bellla


Môj príbeh
ahojte straštne sa ospravedlňujem že dávam ďalšiu kapitolu až teraz ale posledné dva týždne nestíham .:( je mi to fakt ľúto! Odteraz už budem pridávať kapitoly skôr slubujem !:D
bellla

9. Lásku nahrádza moc

30. července 2009 v 19:48 | ewikk |  Voice of my life( hlas môjho života) by L!nduš
9. Lásku nahrádza moc

Takže... novú kapitolu pridávam skôr lebo ma osvietilo ale nejako filozoficky. Chcela som vám ešte povedať že keď sa ma niečo pýtate tak vám pod vašim komentárom vám odpoviem takže sa pozerajte. No a komentujte, ooooo prosím komentujte lebo inač nepokračujem!!! Som zlá ale človek musí niečo urobiť keď niektorý nepíšu. Takže si to rozmyslite ! :D

PS: Ešte ku kapitole: Mám taký pocit že som zvolila dobrý názov, no... napíšte mi sami

5. Prvé stretnutie

30. července 2009 v 16:51 | ewikk |  Skúška osudu/ by Niki Lillian Evenson
5. Prvé stretnutie


Sedela som na konci plného stola spolu so spolužiakmi, s ktorými som sa včera zoznámila a snažila sa konverzovať. Možno sa pýtate, prečo nesedím s Jakom. Na to je však jednoduché vysvetlenie. Nie je v škole a zrejme sa tu kvôli chorobe nedostane celý týždeň. Aká irónia, zlomenina, či akékoľvek poranenie sa mu okamžite vylieči, no nádcha nie.

Sázka 6. část KONIEC

30. července 2009 v 16:44 | ewikk |  Sázka by Soren
Začala hrát hudba, oba dva jsme vystoupili na podium a zaujali postavení. Strhnul se potlesk se smíchem. Snažil jsem se moc nemyslet na to, jak asi vypadám a vžil se s Emmettem do role. Tanec mi proudil místo krve v žilách a kroky byly pro mě snadné, ale obával jsem se poslední zvedačky, aby mě vůbec zvednul, ten pacholek. Přišla na řadu, seskočil jsem a lidským tempem jsem k němu doběhl a odrazil se… Chytil mě a vytáhl nad sebe. Kolem nás se strhl zuřivý potlesk. Seskočil jsem z něj do nacvičené pózy z filmu, ale Emmett se tak vžil do role, že mě políbil. Odtáhl jsem se, vrazil mu facku a začal prskat, ale museli jsme dotančit. Všichni kolem nás se nám smáli, jen Rose podle mě žárlivostí prskala na všechny strany. Dotančili jsme, udělali poslední pózy pro fotografy a já se běžel převlíknout, abych ty šaty měl ze sebe, co nejrychleji dole. Alice přitančila za mnou, strhla je ze mě a s polibky jsme skončili na posteli…
KONEC

NTEC 39.kapitola- Zpátky do budoucnosti

30. července 2009 v 16:44 | ewikk |  Neznám tě,Edwarde Cullene by Dara

39. kapitola- Zpátky do budoucnosti


It Hurts - 18 . část

30. července 2009 v 16:43 | ewikk |  It Hurts od JoHarvelle
Pokud si mě chcete usmažit a dát ke snídani, klidně můžete! Moc se omlouvám, že je to díl po tak strašně dlouhé době, ale ta mrcha můza je na Bahamách a na mě nemá čas! Takže hezké čtení a prosím o komentáře.
Šokovaně otevřel své zlaté oči a upíral je do mých tak silně, že jsem si nemohla vzpomenout, proč jsem tady. Nedokázala jsem ze sebe vydat ani jedinou hlásku, zbývalo mi jen na něj zírat, a on zíral zpět.

Odi et amo 2. šok

28. července 2009 v 21:43 | ewikk |  Odi et amo / by Tera
"Co-, cože?" vykulila jsem na něj nevěřícně oči. Tohle mi přece nemůže udělat! Ne po tom, co se stalo jemu. Přece musí mít nějaký rozum. Musí mě mít aspoň trochu rád, aby to nedělal.
"Slyšela jsi dobře. V sobotu tě seznámíme s tvým snoubencem," nepřipouštěl žádné námitky otec.

8. Nauč sa držať jazyk za zubami

28. července 2009 v 21:32 | ewikk |  Voice of my life( hlas môjho života) by L!nduš
8. Nauč sa držať jazyk za zubami

Ahojte, veľmi ma mrzí že som nedala novú kapitolu skôr ale moje poviedky dávam na ďalší web takže musím tam dať aj tu prvú a dobehnúť tento blog aby tam boli všetky kapitoly, ktoré som napísala. Každopádne som zase ten môj chudák zoznam s kapitolami prerobila takže je chudák úplne doškrtaný. Na budúci týždeň idem do Grécka ale dúfajte so mnou že tento týždeň ešte stihnem dať ďalšiu kapitolu. Zase vás prosím o komentáre, ktoré by mi trochu zdvihli dnešnú náladu lebo som vyčerpaná. Skoro celú kapitolu Bella spomína čo sa dialo po tom ako povedala tú vetu ,ktorú nemala a na konci je také malé prekvapenie. Možno aj vám to zdvihne náladu. Túto kapitolu venujem mojej skvelej kamarátke Emme a to že sa hádali s dobre a fajn bol jej nápad! Takže ak vás môžem poprosiť komentujte a komentujte a komentujte!

Odi et amo prológ + 1.Poznání

27. července 2009 v 16:04 | ewikk |  Odi et amo / by Tera

Prológ


Kdo by si byl pomyslel, že já takhle jednou skončím? Ale stalo se. Každý není neomylný. Já také nebyla, i když by si to mnozí mohli myslet. Považovali mě za chladnou, nepřístupnou osobu, které se nic a nikdo nedotkne. Mě samotnou zraňovalo, že si o mě lidé, které jsem měla ráda, ač o tom mnozí z nich neměli ani nejmenší tušení, mysleli převážně ty horší věci. Tohle vás chladným nenechá, ani kdybyste se snažili sebevíc.