Květen 2009

MTV Movie Awards 2009 - live

31. května 2009 v 23:05 | ewikk
Na internete si môžete pozrieť online MTV Movie Awards. Ocenenie sa začína o 21:00 v Kalifornii čiže u nás je to okolo 22:45hod.

V televízori si ocenenia môžete pozrieť na MTV. Ak by ste nevedeli kedy to je môžete si to pozrieť na MTV teletexte, tam to bude na 100% napísané.

MTV Movie awards 2009 - Tu si ho môžete pozrieť cez PC LIVE

Zkouška Srdce - 1.kapitola

31. května 2009 v 21:03 | ewikk |  Zkouška Srdce/ by Adushka9
Cesta nám zabrala asi dvanáct a půl hodiny.. Babička, která nemá řidičák seděla na sedadle spolujezdce a já řídila.. Poslouchala jsme u toho její výklad o Forks.. Vše mi popsala tak, jak si to omatovala..Hodně detailně. "Babi..Já..Mám strach.." přerušila jsme její vyprávění, když jsme míjeli ceduli , která nám hlásila, že jsme za hranicí městečka Forks. "Z čeho máš strach, Adélko?" soustředila jsme se, abych nenabourala a spustla jsem "Ze všeho a zároveň z ničeho..Prostě..Bojím se spolužáků a okolí..Bojím se, že Tě zklamu..Co když zase budu ta, na kterou si budou všichni ukazovat jako na tu"filmovou princeznu"?Já už nechci být ta chudinka!" kdybych mohla, tak se rozpláču..

Prológ - Zkouška Srdce by Adushka9

31. května 2009 v 21:02 | ewikk |  Zkouška Srdce/ by Adushka9
Letos to bude 9 let od chvíle, která mi kompletně změnila život.Z malé televizní hvězdičky, která si mysle, že sláva,bohatsví a blesky fotoaparátů je vše je teď obyčejná holka z Portlandu.Už nemám denně v patách paparazzi,už nejsem všemi obdivavaná, talentovaná holčička..Ale co je nejdůležitější..Už nemám milující rodiče a mladší sestřičku, která by mě mněla za vzor.9. květen 1999 mi to všechno vzal.

TRAILER

31. května 2009 v 20:48 | Dark Angel
Dnes o 22:45(u nás o 3:45) bude NM trailer online a o 21:00(u nás o 2:00) na MTV, kde ho predstaví len Robert a Taylor lebo Kristen ešte natáča v Taliansku posledné maličkosti.

I left my angel 1.kapitola-ROZCHOD

31. května 2009 v 17:37 | ewikk |  I left my angel/ by lololka
1.kapitola-ROZCHOD
Bellin pohled:
Seděla jsem na okně a pozorovala pomalu dopadající vločky na mou dlaň, které byly stejně studené jako já. Pevně jsem ji sevřela a přistihla se jak znova myslím na mou hvězdu, kterou jsem sebou strhla do černé tmy.
Už je to deset let. Deset let co jsem je viděla naposled. Tolik se mi stýskalo, ale co jsem mohla tenkrát udělat? Nechat je zemřít kvůli mě? Ne to ani náhodou. Nemohla jsem dovolit, aby druhá nejsilnější rodina byla zničena....
,,Buď zmizíš ty nebo oni!..vyber si." Věděla jsem, co mi tím Volturiovi naznačili a tak jsem si vybrala. Vybrala jsem horší život pro sebe ale lepší pro ně a to bylo důležité.
Vzpomínám si moc dobře na svá slova, která mi trhala dříve tlukoucí srdce.
***

Shelly Morrison o "New Moon" trailer

31. května 2009 v 17:34 | ewikk |  videa, pesníčky
Shelly Morrison pracuje ako Movie Awards Insider a už videla oficiálny "New Moon" trailer.Povedala že je úplne skvelý a že ho proste miluje!


Kellan Lutz New Photoshoot

31. května 2009 v 17:19 | Dark Angel |  Photoshoot
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge


free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostavatars mix

31. května 2009 v 17:00 | Dark Angel |  Avatary
Be Safe - Twilight avatar by mave_nice.
la tua cantante by Mira de la Cullen.emmett by Mira de la Cullen.emmett by Mira de la Cullen.emmett by Mira de la Cullen.emmett by Mira de la Cullen.
carlisle by Mira de la Cullen.carlisle by Mira de la Cullen.Go to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize image
Jacob Black by beajacob.Jacob Black by beajacob.Ashley Greene by beajacob.Go to fullsize imageGo to fullsize image
Go to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize image
Go to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize image
Go to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize image
Go to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize imageGo to fullsize image
edward cullen as a gaia dude by MusicLover285.

Pomsta je dlouhá a těžká - 1.kapitola

31. května 2009 v 16:02 | ewikk |  Pomsta je dlouhá a těžká od JoHarvelle
Přeměna trvala přes tři dny, byla velmi bolestivá, ale vidět mé mrtvé rodiče na tom voze bolelo více. Právě tuto vzpomínku jsem měla neustále před sebou mnoho let. Ovšem na rozdíl od ostatních upírů, jejichž vzpomínky na lidský život vyprchají, mě zůstali všechny, ostré a jasné. Když jsem se probrala byl u mě Aro (aspoň myslím, že se tak jemnoval), se zájmem mě pozoroval a já měla sto chutí skočit po něm, nejen z nenávisti, ale i z hrozné žízně, kterou jsem pociťovala v mém hrdle.

With apple

31. května 2009 v 15:50 | Dark Angel |  More