Březen 2009

Fan postery actors

31. března 2009 v 18:46 | Dark Angel |  More
Viac v cč

Fan postery

31. března 2009 v 18:37 | Dark Angel |  More
New Moon Poster
Viac v cč

Stephenie povedala že nieje ako Bella

31. března 2009 v 18:25 | Dark Angel
Stepehnie Meyer New Moon
Autorka Novu Stephenie Meyer povedala, že nie je tak úplne rovnaká ako Bella Swan, hrdinka v jej románoch, Bella Swan je vyspelejšie ako Meyer keď bola v rovnakom veku --

Stephenie povedal: "Bella a ja myslíme úplne inak, a keď som išla na napísanie tohto nebolo niečo, čo som myslela.

Robila som to pre radosť, ale myslím, že je to vlastne prirodzené, že som vytvorila postavu, ktorá nech žije život čo ja neviem, pretože prečo by som mal napísať niečo, čo som si už skúsila?
"Priniesla som pár vecí, ale naozaj Bella je o 100% vyzretejšie, ako som bola v tej dobe ja.

"Bola som naozaj chránená a ona musela byť dospelá stále, a ja mám druh obdivu, keď vidím, ľudí okolo mňa, že to musí byť tvrdé.


preložila Vampire Angel


Scéna kde zabíjajú Jamesa

31. března 2009 v 18:01 | Dark Angel
Tá hlava nemá chybu :D:D:

MS budeeeeeeeeeeeeee

31. března 2009 v 17:00 | Dark Angel |  Midnight sun
Takže horká novinka!!!
Bude se pokračovat Twilight ságy alias patý díl se momentálně dopisuje!!! .Stephenie Meyer vyhlasila na svých oficiálních stránkách, že pokračuje na dopsání páté knihy Midnight Sun čili Půlnoční slunce. Je to Stmívání, ale z Edwardova pohledu. Většina fanoušků Twilight ságy si tuto knížku nedopsanou přečetli na internetových stránkách. Ve Velké británii to bylo vyhlášeno i v TV a nakladatelství v USA mají pro Stephenie i nový obal knihy!!! No není to bomba?
Tady je to, o čem vám říkala na jejích stránkách:
June 2008 Update: In response to the outrageous number of emails that I have received with questions concerning Midnight Sun, I talked to Stephenie this weekend and she asked me to let everyone know that Midnight Sunis her next project. She has not yet finished writing it (and there is no timeline set up, so we all need to put a lot of effort into being patient for a while longer), but she is definitely still planning on having it published. And, after Breaking Dawn comes out, Stephenie will have much more time to focus on writing Midnight Sun.

Překlad:
Červen 2008 Update: Z nespočtu e-mailů, které mi přišli s žádostí o to, jak je na tom kniha Midnight Sun, jsem mluvil se Stephenií tento víkend a ona mě prosila, abych jejím fanouškům vyřídil, že Mdnight Sun je jejím dalším následujícím projektem. Kniha ještě nebyla dopsána (a ještě ani nevíme, za jak dlouho, protože časový limit není stanoven a my potřebujeme co nejvíce úsilí na dlouhé čekání), ale určitě plánuje MS zveřejnit. A po vydání BD bude mít Stephenie daleko více času na to, aby se soustředila na psaní MS.

Moja tvorba 6

31. března 2009 v 16:56 | Dark Angel

Samota 9.diel

31. března 2009 v 16:30 | Dark Angel |  Samota-Breaking Dawn
9.Kapitola
"Dlužím ti vysvětlení," zašeptala jsem a snažila se nedělat prudké pohyby, abych ho nevyplašila. Bylo to pošetilé, ale bylo to na místě. Nemohla jsem dopustit, aby zase odešel. Ne bez pořádné omluvy z mé strany. Nakonec se posadil celkem klidně a nevypadal, že by se snažil dál omlouvat, i když nevím, za co by se mi měl omlouvat, když ne za ty dva roky, po které jsem si myslela, že je mrtvý. Natáhla jsem ruku, abych se dotkla té jeho, ale potom jsem zaváhala a nakonec jsem obě ruce složila do klína.

Juchuu

31. března 2009 v 15:59 | Dark Angel
Dneska som si kúpila Eclipse..... tu sú foto aj s ostatnými čo mám...

Zatmenie

31. března 2009 v 15:18 | ewikk |  More

Ahoojky, dnes vyslo Zatmenie...
Idete si ho kupiť.....?
Alebo ho už máte...?