New moon (Nov)

20. prosince 2008 v 20:11 | Dark Angel |  film
Další články z gorilla.cz... Týkající se jak jinak než NM...
Nový měsíc to stihne do kin už letos!
A konečně máme potvrzeného režiséra.

A znovu se potvrdilo, že zákulisní zdroje Deadline Hollywood Daily nelžou. Režisérem Nového měsíce se opravdu stal Chris Weitz a jeho prvním činem "ve funkci" bylo napsání dopisu fanynkám, v němž se snaží zmírnit jejich obavy ohledně toho, jestli zvládne Bellu a její kamarády kočírovat muž. Weitz se cítí velice jistý v kramflecích a už se moc těší, až se pustí do práce. A že jí bude mít.
Summit oznámil, že premiéra Nového měsíce bude 20.listopadu 2009, což znamená náběh na systém jeden díl Twilight ságy ročně. A z toho plynou hned dva velké problémy. Zaprvé má Weitz na natočení druhého dílu zoufale málo času a zadruhé tím Zatmění (trojka) narazí na jednu velkou překážku. V listopadu 2010 se totiž do kin chystá první část sedmého Pottera a brýlatý čarodej si rozhodně nenechá nic líbit. Couvne Summit s trojkou jinam? To se teprv uvidí, nejdřív ji ale musejí natočit.
Já to vidím tak, že pro třetí díl Summit sežene nového režiséra (točit ho spolu s dvojkou se mi zdá jako sebevražda) a začne ho chystat už brzy příští rok, aby se mohly kamery roztočit kolem premiéry Nového měsíce. Weitz by v tak šibeničním termínu stíhal oba filmy hodně těžko (ale možná se mýlím a vážně to dá) a teoreticky by se mohl vrátit zase k režii čtyřky.
A když už jsem u těch dohadů, kolem výměny Jacoba začíná poletovat jméno Michael Copon, který by za prkenného Taylora Lautnera mohl zaskočit. Já bych proti určitě nebyla. Navíc všechno doprovazí snad nejvtipnější výmluva, co jsem v souvislosti s hereckým střídáním slyšel. Lautner je údajně na roli ve dvojce moc malý...
tady jsou další info z Gorrila.cz týkající se jak ežiséra NM tak i toho, kdy se obejví v kinech.... - naprosto souhlasim, s tim, že je to pěkne blbá výmluva... Navíc abych pravdu řekla když jsem koukala na věky heců tak Taylor byl nejblíž k věku který hraje a hned po něm Kirsten, ale stejně...mno...

zdroj: t-w-i-l-i-g-h-t.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | Web | 20. prosince 2008 v 20:26 | Reagovat

Ahojky:D Mno já mám celý BD v počítači... Kdybys chěla mohla bych ti ho poslat... Kdyžtak pk napiš na blog ICQ bo e-mail kam to chceš poslat...xD Lenka...=o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.